Zapraszamy do wpisywania się do naszej Księgi Gości!

Michał Dembiński

Chodziłem do tego przedszkola w 2008 2009 roku nie spomijam tego czasu dobrze⯑.

środa, 24, maj 2017 16:48
Niezauważona mama

Czasem miło jest być niezauważonym. Gdy niedawno odbierałam dziecko z przedszkola, spotkało mnie coś, co dla wielu byłoby oburzające. Pani, która akurat opiekowała się dziećmi mnie nie zauważyła. Pewnie byłabym zła, gdyby tak jak w innych przedszkolach się zdarza, stała i "plotkowała" z innym pracownikami. Tu jednak owa Pani była zajęta zabawą z dziećmi. Stałam tak dobrą chwilę, przyglądając się, jak dzieci i ich opiekunka wspaniale budują coś z nowych (jak się później dowiedziałam) klocków. Świadczy to nie o braku uwagi nauczyciela, ale o pełnym skupieniu na wykonywanej pracy. To najmilsze pominięcie mojej osoby, jakie mnie spotkało. Dziękuję wszystkim Paniom (bo jest ich w grupie kilka) za taką opiekę i za to, że nie rodzice a dzieci są dla nich najważniejsze :)

sobota, 22, kwiecień 2017 21:38
Beata

Trzeba być szczęściarzem, by móc się przyglądać jak jego dzieci pełni zachwytu codziennie przekraczają próg przedszkola. O tym, że jest im tam lepiej niż w domu świadczy choćby ostatni piątek (02.12.2016r), kiedy to w przedszkolu, podobnie jak w całym powiecie zabrakło prądu. Córka szlochając wychodziła, szepcąc cichutko "Mamusiu tam jest tak fajnie, nie chcę do babci". Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim Nauczycielom (w szczególności Pani Marzence, Pani Madzi, Pani Ani i Pani Justynce), całemu Personelowi za wspaniałą opiekę i bardzo bogatą ofertę. W Płońsku nie macie sobie równych!!! GRATULUJEMY:) Rodzice

niedziela, 04, grudzień 2016 19:42
Justyna

Witam serdecznie. Jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem i pod ty względem nie mam zastrzeżeń tylko jedyna rzecz mnie zastanawia czemu grupa tegorocznych Muchomorków jest bardzo mało zaangażowana w różnego rodzaju wyjścia i zajęcia grupowe i taka sama sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku w Krasnoludkach. Patrząc na to co czeka naszą grupę w miesiącu październiku to jestem przerażona. Proszę porównać plan miesiąca z innymi grupami wiekowymi i zastanowić się troszkę czemu Nasza Grupa idzie w tyle. Pozdrawiam cały personel.

piątek, 14, październik 2016 23:33